Tématické programy - Agentura Zorro

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Tématické programy

Zajišťujeme > Programy

Z pohádky do pohádky

Celodenní program obsahuje pěší  trasu nádhernou přírodou Českého Ráje lesy a skalními městy, kolem hradu Valdštejn a přes skalní vyhlídky se zajímavými výhledy do krajiny. Během cesty mají účastníci za úkol zapamatovat si co nejvíce informací, jež budou potřebovat pro vyplnění soutěžního kvízu, najít živou vodu (jediný pramen z mnoha na trase), najít strom antigravitace a strom se zlatými jablky, absolvují lukostřelbu a překonají propast pomocí kladky nebo lanového mostu. Večer se koná diskotéka se soutěží o nejhezčí pohádkovou postavu. U dvoudenní akce lze spojit s návštěvou Dětenic. Teambuilding , relax.

Středověká krčma v Dětenicích

Pokud chcete zajímavě strávit čas, navštivte v Dětenicích zdejší zámek, s ojedinělou sbírkou zbraní Maltézských rytířů. Prohlédněte si pivovar a ochutnejte jeho černé i světlé pivo. Pojezte ve středověkém hostinci s večerním programem. Připravují se zde speciality na otevřeném ohni  a obslouží Vás personál v dobových kostýmech . Připravte se na  středověké prostředí a poněkud drsnou staročeskou mluvu. Ubytování v místě. Relax, firemní večírek.

Středověká krčma v Praze r.1471

Veškeré vybavení je jako ve středověku - dřevěné stoly a lavice, keramické nádobí, uctivá obsluha v dobových kostýmech, jídlo a nápoje připravené na základě tradičních historických receptur.Večerní hostina a doprovodný program - dobová hudba a tanečnice, ohnivá show, tanec s meči, hadí žena, středověké menu, falešný hráč nebo věštkyně, která Vám odhalí budoucnost...Firemní večírek, setkání s klienty, relax


Westernové městečko

Zažijte atmosféru Divokého západu v našem městečku, které Vám nabídne pestrou škálu zábavy, sportu a společenského vyžití. Jsou pro Vás připraveny kovbojsko-indiánské soutěže, jízda na koni, traperská stezka lesem, lanové centrum v korunách stromů a westernová show. Ubytování je v hotelových apartmánech westernového stylu ***. O Vaše žaludky a večerní zábavu  se postará dobový saloon s kapacitou 400 osob a s živou hudbou. Venkovní rožnění na ohni nebo na grilu. Teambuilding, presentační akce, firemní večírky, setkání, relax.


Řeka Divokého západu

Jedno nebo vícedenní sjetí řeky si můžete zpestřit zastávkami v průběhu plavby, na nichž budou připraveny soutěže ve westernových disciplinách, včetně obsluhy a kulis. Ve večerním programu můžete shlédnout např. vystoupení s biči a revolvery, country tance s výukou včetně kankánu, poslechnout si skvělou kapelu  atd. Teambuilding, firemní setkání, relax.

Po stopách amerického Západu

Na zvolené místo Vám přivezeme kulisy a dobové předměty a postavíme z nich malé městečko se stanovišti , na nichž si budete moci vyzkoušet různé westernové dovednosti, zábavné atrakce a shlédnout westernovou show. Dětský den, odpoledne pro veřejnost, doprovodný program akce, teambuilding, relax.


Plavba po Vltavě

Atmosféra 30. let minulého století, kdy prohibice, hazardní hry a praktiky mafie byly na denním pořádku. Mafie a hry mobilního casina spolu s ochutnávkou vín , whisky či proslulých kubánských doutníků zpestří Váš večírek při plavbě magicky osvětlenou večerní Prahou. Firemní večírek, setkání s klienty.


Casino

Ruleta, Pocker, Black Jack a další hazardní hry, hudební skupina, barmanská show, karetní kouzla, výuka pokru, ochutnávka doutníků a whiskey, kdekoliv si řeknete.
Firemní večírek, setkání s klientyTřeboň
srdce jižních Čech

Sportovně zábavný program, libovolně složený ze závodů dračích lodí, cyklovýletů po naučných stezkách kolem rybníka Svět a Rožmberk, westernových dovedností, včetně lukostřelby, paintballu v přírodě,  sjíždění řeky Lužnice, prohlídky zámku, pivovaru a centra města, lázeňského welness.atd. Teambuilding, sport, relax.

www.zorro.cz
Svobody 1014/II., 379 01, Třeboň
+420 605 516 503
jindrichzobl@seznam.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky